Yaşadığımız yüzyılın yükselen değeri network marketingi keşfettiniz ve bu alanda faaliyet gösterebileceğiniz bir şirket arıyorsunuz. Aramalarınız sonucunda ise QNET’e ulaştınız. Bağımsız Temsilci olmak istediniz ama aklınıza takılan noktalar da var. Tam bu noktada aklınızdaki soru işaretlerini kaldıracak bir yazı ile daha karşınızdayız. Bu yazımızda sıklıkla sorulan soruların cevaplarının sizlere video serisi ile birlikte sunacağız.

1- Doğrudan Satış Nedir?

Doğrudan satış işi ilginizi çektiyse ve yapabileceğinizi düşünüyorsanız hazırladığımız bu videoyu izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Bu videoda ilginizi çeken sektörün aslında ne olduğunu tüm ayrıntılarıyla aktardık.

2- QNET’te Nasıl Para Kazanırsınız?

QNET’te Bağımsız Temsilci olduğunuzda gelir kaynağınızın neresi olacağı ve hangi durumlarda para kazanabileceğinizin cevabını bu videoda bulabilirsiniz.

3- QNET Hızlı Zengin Olmanızı Sağlayan Bir Yapı Mıdır?

Genel olarak doğrudan satışı ya da QNET’i duyduğunuzda aklınıza kısa yoldan zengin olmak mı geliyor? Böyle bir yanılgı içindeyseniz bu videoyu izlemelisiniz.

4- QNET’i Bu Kadar Cazip Kılan Nedir?

Dünya genelinde 20. yılını kutlamaya hazırlanan QNET hangi yönleriyle ön plana çıkıyor? QNET’in cazibe odağı olmasının nedenlerini QNET CEO’su Trevor Kuna anlatıyor.

5- QNET Bir Saadet Zinciri Midir?

Araştırmalarınızda karşınıza spekülasyonlar ya da yanıltıcı haberler çıkmış olabilir. QNET’in bir saadet zinciri olup olmadığını yetkili ağızdan dinlemenizi ve öyle karar vermenizi öneririz.

Girişimcilerin mutlaka okumasını önerdiğimiz 5 kitabı sizler için sıraladık. Göz atmak için tıklayın.