Ülkemizdeki en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri hiç şüphesiz ki QNET’tir. Kurulduğu günden beri bağımsız temsilcilerinin kendini geliştirmesi ve dünyaya değer katması prensibini her şeyin üzerinde tutan QNET, Asya’nın da en çok bilinen doğrudan satış şirketlerinden biri olarak farklı pazarlarda ürünler geliştiriyor. QNET’in iki önemli felsefesi vardır. Büyük bir lider ve aktivist olan Gandhi’nin çalışmalarından ilham alan QNET, dünyaya değer katmak için kendini geliştir felsefesini benimsemiş ve kendisine bunu en güzel biçimde aşılamıştır.

QNET ve Bağımsız Temsilcileri

QNET, insanları büyük değer olarak görür. Bu nedenle doğrudan satış sistemindeki bağımsız temsilcilerin enerjisi finansal bağımsızlığa ulaşmaya yönelik kolektif bir arzuyu destekler. QNET iş modelinde toplumun farklı kesimlerinde bulunan ve 18 yaşını doldurmuş her birey minimum masrafla kendi işini kurabilir ve bağımsız temsilci olabilir. Doğrudan satış yöntemi ile kendi işinin patronu olan bağımsız temsilciler, QNET ürün ve hizmetleri ile hem kendilerine hem de çevrelerine fayda sağlayabilirler. Tüm bunlara ek olarak bağımsız temsilciler kendi potansiyellerini keşfederek kendilerine daha fazla kazanç sağlayabilirler.

QNET ve Hayata Geçirdiği Projeler

Ülkemizde 2010 yılından beri faaliyette olan QNET, aslında pek çok sosyal sorumluk projelerinde de yer alarak dünyaya değer katmak için kendini geliştir anlayışını ne kadar çok benimsediğini göstermektedir. Bunun en belirgin örneklerinden biri de geçtiğimiz yıllarda İstanbul’da yapılan maraton koşularıdır. Bu maraton koşularında QNET ailesi Koruncuk (Korunmaya Muhtaç Çocuklar) için bir araya geldi ve onlar için koştu. QNET’in buna benzer pek çok sosyal sorumluluk projesi bulunmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak QNET, sadece ülkemizde değil dünya genelinde de pek çok ülkede hizmet vermektedir. Vermiş olduğu bu hizmetlere ek olarak da sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluklar yapmaktadır.

Sporu ve sporcuyu her zaman destekleyen QNET, Manchester City Erkek Futbol Takımı’na sponsor olmuş hatta bu sponsorluğu bir adım daha ileri taşıyıp, Manchester City Kadın Futbol Takımı’na da sponsor olmuştur.

Dünya genelinde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk destekleri ile QNET, aslında pek çok kişinin zihninde pozitif bir algıya sahiptir. Bu zamana kadar bağlı olduğu felsefelerden ödün vermeden ilerleyen QNET, bundan sonraki süreçlerde de aynı şekilde hizmet ve desteklerine devam edecektir.

QNET hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.