Birçok girişimci, yaptığı işi çevreleyen ayrıntılardan zaman zaman bunalmış hisseder.Ayrıca çeşitli satış araçlarını, pazarlama sistemlerini ve ücret planlarını anlayıp yönetme konusunda sorun yaşarlar. Bu yüzden özellikle yeni başlayanlar için birkaç öneri vermek istedik.

Her şeyi aynı anda yapamaz ve tüm süreci kısa bir zaman içinde öğrenemezsiniz. Bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız sabırlı olmanız gerekmektedir. Şöyle düşünün: bir iş bulmak için 12 yıl okula ve dört yıl üniversiteye gidiyoruz. Ancak Network Marketing sistemine katıldığımızda, kısa sürede kazanç sağlamayı düşünüyoruz ve elde edemeyince de hemen bırakmaya hazır hale geliyoruz. Oysaki en başarılı Network Marketing çalışanlarını değerlendirdiğimizde, onlar bu işletme bilgilerini büyütmeyi ve bu başarıyı kazanmayı ömür boyu süren bir süreç olarak görmektedirler.

Yanlış anlaşılma olmasın. Söylediklerimiz, yeni başlayanlar için başarılı olamayacakları anlamına gelmiyor. Ayrıca bu yazdıklarımız, yıllardır bu işin içinde olan ama hala işe yarayacak doğru formülü bulmaya çalışanlar için de geçerli. Network Marketing’de yeni olan çoğu insan için sorun, kişisel tarzlarına, ilgi alanlarına ve becerilerine uygun doğru sistem ile şirketi seçmektir.

Peki bu konuda ne yapılmalı?

Olgun bir şirketle çalışmanın en büyük avantajı

buy kamagra 100mg

, daha önce oluşturulan iş kurma konseptlerine sahip olmasıdır. Bununla birlikte, bu bilgiyi nasıl kullanacağınızı yönlendiren basit bir plan size sağlanabilir. Başlamak için, iyi hissettiğiniz bir veya iki ürünü seçin. Ardından eğitim materyallerinizden kendini kanıtlamış iki veya üç satış yöntemi seçin. Bu yöntemlere odaklanın ve genişleme cazibesinden kaçının. Başka bir deyişle, çabalarınızı “brodcast” yerine “narrowcast” yapın. Sponsorluk yöntemlerinizle de aynı doğrultuda ilerleyebilirsiniz. Rahat olduğunuz iki konsepti seçin ve bunlara odaklanın.

Hedefiniz her zaman planı olabildiğince basit tutmak olsun, ancak çok da basit değil. Başka bir deyişle, hazırlıksız olmayın ama aynı zamanda çok fazla şey de yapmayın. Her seferinde bir adım atın ve başarınızı her gün ölçün. Sürekli çalışın ve  hedefinize bağlı kalın. Kararlı duruşunuzla hedefinize kolaylıkla ulaşabildiğinizi göreceksiniz.