Network Marketing günümüzde giderek geniş kitlelere yayılan yeni nesil bir ticaret modelidir. Bu sistemde kişiler kendi emeği ve başarısı ile doğru orantılı gelir sağlamaktadır. Ayrıca tüm katılımcılara eşit fırsatlar sunar. Bu da Network Marketing’i bildiğimiz geleneksel sistemlerden tamamen farklı kılmaktadır. Geleneksel ticarette üretici bir firmanın ürününü müşteriye ulaştırabilmesi için birçok aracı kullanması gerekir. Network Marketing modelinde ise müşteri ile tüketici arasında sadece tek bir aracı vardır. Ağ pazarlamada şirket, ürünlerini veya hizmetlerini kendi temsilcileri vasıtasıyla müşterilerine ulaştırır.

Büyük sermaye gerektirmeden her kesimden insanın kazanmasını sağlayan bu sistem, geniş kitlelere hitap ediyor. İş insanları, kamu çalışanları, özel sektörde çalışanlar başta olmak üzere ister yarı zamanlı ister tam zamanlı birçok kişi satıcı ya da tüketici olarak bu sektörün içerisinde yer alıyor. Network marketing nitelikli ve geniş bir kitleye ulaşması sayesinde kriz süreçlerinden fazla hasar almadan çıkarak kimseyi mağdur etmiyor. 

NETWORK MARKETİNG SİSTEMİNİN EKONOMİYE FAYDALARI NELERDİR?

Network Marketing ticari modelinin ekonomiye belirli katkıları vardır. İlk olarak on binlerce insana iş fırsatı sağlayarak istihdamı artırmaktadır. Düşük maliyet ve kolaylıkla kişilere kendi işini kurma imkanı vermektedir. Network marketing sayesinde ürünlerin reklam ile tanıtımına ve diğer ürünlerle rekabet etmesine gerek kalmamaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde ürünün nihai tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

NETWORK MARKETİNG SİSTEMİNİN UYGULAYANLARA FAYDALARI NELERDİR?

Bu kişileri ilk avantajı kendi iş saatlerini kendisinin belirlemesidir. Maaşlı işlerde olduğu gibi belirli saatlerde gitme gibi bir zorunluluğu yoktur. Network Marketing sisteminin bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de budur.

Network Marketing sistemi hem ülke ekonomisine

buy generic levitra

, hem üreticiye, hem tüketiciye hem de bu işi uygulayanlara sayısız faydalar sağlamaktadır. Son zamanların en popüler işi haline gelen Network Marketing sistemi her geçen gün daha da gelişmektedir.

Network Marketing sistemi ülke ekonomisine ve bu işi aktif olarak yapan bağımsız temsilcilere çok fazla fayda sağlamaktadır. Son zamanların en popüler işi haline gelen Network Marketing sistemi her geçen gün daha da gelişmektedir. Eğer siz de Network Marketing dünyası ile tanışmak ve ekonomik açıdan özgür olacağınız bir iş kurmak istiyorsanız, bu sektörün önde gelen firmalarından olan QNET ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.