Benden girişimci olur mu? Bu soru hedeflerine ulaşmak isteyen birçok kişinin sıkça sorduğu sorulardan biridir. Her işte olduğu gibi girişimciliğin de türleri vardır. Bunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Her girişimcilik türünün ise kendine has risk seviyeleri vardır. Bu girişimcilik türleri içinde yüksek risk almanız gerekenler olduğu gibi risk seviyesini minimize edeceğiniz türler de vardır.

Öncelikle risk almanız gereken girişimcilik türlerinde riski en aza indirmeniz için belirli bir tecrübeye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer tecrübesiz bir şekilde riski yüksek girişimcilik türlerinden birine girerseniz sonuçlar pek de istediğiniz gibi olmayabilir. Buna ek olarak bu girişimcilik türlerinde başka bir işte çalışmıyor olmanız da gerekmektedir.

Şimdi durumun böyle olması hevesinizi kaçırmasın. 18 yaşını dolduran herkes QNET sayesinde girişimci olabilir. Eğer riske girmeden başarınıza doğru orantılı olarak kazanç sağlamak ve sosyalleşmek isterseniz doğru yerdesiniz. Doğrudan satış işine girerek QNET gibi bu sektörün öncüsü olan bir kurum ile çalışabilir, mevcut gelirinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Hatta ek gelirlerinizi artırarak bunu tam zamanlı bir işe bile dönüştürebilirsiniz.

Bir girişimci yeni işe başlamadan önce aklında onlarca soru, araştırması gereken çok sayıda konu olabilir. Ancak QNET’le sadece risk değil, kafa karıştırıcı sorular da asgari düzeye indirgeniyor. Bu durumu ise QNET’in sektörde dünya genelinde 20 yıldır bilinmesi ve ürünlerinin yüzü aşkın ülkede kullanılması sağlıyor.

Sizler şu an bu yazımızı okuyorsanız girişimcilik üzerine araştırmalar yapıyor yani içinizdeki girişimcinin ortaya çıkmasını bekliyorsunuz. Minimum risk, maksimum fayda potansiyeli içinse QNET gibi sizi destekleyecek bir yol arkadaşına ihtiyacınız var. Unutmayalım ki herkes girişimci olabilir ve QNET “Girişimcileri Güçlendirir”.

Buraya tıklayarak ünlü girişimcilerin başarı hikayelerini okuyup kendinizi motive edebilirsiniz.